KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz İlçe Değerlendirme Toplantılarına Başladı

İl Müdürümüz İlçe Değerlendirme Toplantılarına Başladı

İl Müdürümüz İlçelerimizde gerçekleştirilecek değerlendirme toplantılarına başladı. İlki Ovacık ilçesinde yapılan toplantıya İl Müdürümüz Ali KÖSE, Şube Müdürlerimiz Muhammet Nuri ATASEVEN ve Nevzat AKBAŞ ileEflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Şükrü SEVER, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Said Nuri ODABAŞOĞLU, Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ERGÜN, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet YLIMAZ, Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ÖZDEN ile Ovacık İlçesi okul ve kurum müdürleri katıldı.

Ovacık Halk Eğitimi Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda Müdürümüzün toplantı amacına yönelik genel açıklamalarının ardından İlçe Millî Eğitim Müdürü ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetlerine ilişkin brifing sundu. Daha sonra okul/kurum yöneticilerine ayrı ayrı söz verilerek okul/kurumların sınav başarı durumları (TEOG/YGS/LYS) sosyal, kültürel, sportif etkinlikleri, proje ve çalışmaları hakkında bilgi vermelerinin akabinde Millî Eğitim Şube Müdürlerinin okul/kurumlara ilişkin genel değerlendirme ve soruları üzerine açıklamalar yapıldı. Okul/kurumların ihtiyaç ve sorunları alındı. Toplantı İl Müdürünün tebrik, iyi dilek ve başarı temennisi ile son buldu.

16-03-201716-03-2017

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.