KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz İlçe Öğrenci Meclis Başkanları ile Bir Araya Geldi

İl Müdürümüz İlçe Öğrenci Meclis Başkanları ile Bir Araya Geldi

İl Müdürümüz Ali KÖSE, İlçe Öğrenci Meclis Başkanları Toplantısı”nda öğrencilerle bir araya geldi. Toplantıya İl Müdürümüz Ali KÖSE, beraberinde Müdür Yardımcısı Nevzat AKBAŞ ve Şube Müdürü Fatih DENİZ ile birlikte katıldı. Ovacık İlçe Öğrenci Meclis Başkanının mazereti nedeniyle katılamadığı toplantıya Merkez İlçe Öğrenci Meclis Başkanı Karabük Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Melihhan KARAİL, Eflani İlçe Öğrenci Meclis Başkanı Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Recep ESAT, Eskipazar İlçe Öğrenci Meclis Başkanı Seyhan Cengiz Turhan Anadolu Lisesi öğrencisi Esra UĞUR ve Safranbolu İlçe Öğrenci Meclis Başkanı Altın Safran İlkokulu öğrencisi Elif TAPSIZ katıldı.

Toplantıda okullarımızdaki eğitim-öğretim faaliyetleri ve gerçekleştirilen sosyal etkinlikler ile Karabük il gündemine yönelik sosyal ve toplum hizmeti çalışmaları görüşüldü.

İlçe Öğrenci Meclis Başkanlarının bu toplantının izdüşümü olacak ilçe toplantılarını kendi ilçelerinde gerçekleştirecekleri bildirildi. 

09-01-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.