KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Yenice İlçesindeki Yıl Sonu Etkinliklerine Katıldı

İl Müdürümüz Yenice İlçesindeki Yıl Sonu Etkinliklerine Katıldı

İlçe Kaymakamı Sayın Oğuz Cem MURAT ve Maarif Müfettişleri Başkanımız Sayın Mustafa ŞAHİN ile Yenice İlçesinde gerçekleştirilen okul öncesi eğitim şenliklerine katılan İl Milî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE şenlik etkinlikleri kapsamında Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencilerinin hazırladığı okul öncesi yıl sonu materyal sergisini gezerek öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldı.Yine etkinlikler kapsamında Yenice Anaokulunun hazırlamış olduğu  “Annemle Ben” adlı proje yarışmalarını izleyen İl Müdürümüz ve beraberindekiler daha sonra dereceye giren çocuk ve annelere plaket ve ödüllerini verdi. Ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE İlçe Kaymakamı Sayın Oğuz Cem MURAT ile birlikte Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Okulda İlçe Kaymakamı ve il Müdürümüze metal bölümü ve yeni inşa edilen okul  uygulama mescidi ile ilgili bilgi verildi.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.