KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Yortan Ortaokuluna Taziye Ziyaretinde Bulundu.

İl Müdürümüz Yortan Ortaokuluna Taziye Ziyaretinde Bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE beraberinde Maarif Müfettişleri Başkanımız Mustafa ŞAHİN, Müdür Yardımcımız Erdal ÜNGÖREN ve Şube Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ ile birlikte Yortan Ortaokuluna taziye ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta içinde sömestr tatilinde bulunduğu Kastamonu Merkez Kuruköy’deki baba evinde vefat ederek aramızdan ayrılan Müzik Öğretmenimiz Arzu YAPICIOĞLU’nun öğretmen arkadaşları ve öğrencilerine taziyede bulunmak amacıyla II. Kanaat Döneminin ilk gününde görev yaptığı okula bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette İl Müdürümüz “Kurum kültürü ve kimliğinin geliştirilmesi bakımından bu yaklaşımları önemsememiz ve böyle günlerde meslektaşlarımızın yanında olmamız en önemli görevlerimizdendir.” dedi. 

İl Müdürümüz ve beraberindekiler 2015-2016 eğitim öğretim yılı II. Kanaat Döneminin İlimiz ve Ülkemiz için hayırlı olması dileğiyle okuldan ayrıldılar.

08-02-201608-02-2016

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.