KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Telekonferans Yöntemi ile Gerçekleştirildi

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Telekonferans Yöntemi ile Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile telekonferans yöntemi ile İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı gerçekleştirdi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, toplantıda ilçedeki durumlar hakkında bilgi alarak; EBA Akademik Destek Sisteminin verimli ve etkin kullanılması, uzaktan eğitim faaliyetleri, bu süreçte öğretmen ve ailelerine yapılacak olan eğitsel ve psikolojik rehberlik, cerrahi maske, siperlik ve el dezenfektan üretimi, inşaat ve onarımların takibi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS), personel durumları ile sosyal ağların eğitimde etkin ve verimli kullanılması konularına değinildi. 

Görevlerine yeni başlayan Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat ÇORBACI, Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet ÇELEBİ ve Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail AYKUT'a hayırlı olsun dilekleriyle başlanan toplantıda İl Millî Eğitim Müdürümüz: "Corona Virüsü (Covid-19) salgınına karşı yaptığınız çalışmaları, EBA ile ilgili yapılan çalışmaları rapor haline getirelim. Sınıf Öğretmenleri, Şube Öğretmenleri ve Okul Rehber öğretmenlerimiz öğrencilerimize moral verip motivasyonları yüksek tutsunlar, Branş öğretmenlerimiz bütün sınıfların ders programının takibini sağlasınlar. Özellikle sınava girecek 8. ve 12. sınıf öğrencilerimizin canlı ders programlarını, soru kitapçıklarını takip ederek öğrencilerimizin çalışmalarına destek olsunlar. Bu kapsamda rehberlik anlamında okul müdürlerinden öğrencilerin ders durumları hakkında düzenli olarak bilgi alalım. Bakanlığımızın ve Müdürlüğümüzün web sitelerini ve sosyal medya hesaplarını düzenlik olarak takip edelim." dedi. Bu önemli süreçte Valiliğimiz tarafından sokağa çıkması yasaklanan ve kimsesi olmayan yaşlılar için 'Vefa Sosyal Destek Grubu'nda görevli tüm personelimize, ayrıca ilçelerinizde maske, siperlik ve el dezenfektan üretimine sağladığınız desteklerinizden dolayı siz Değerli Müdürlerime teşekkür ediyorum diyerek toplantı son buldu. 

09-04-202009-04-202009-04-2020

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.