KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU başkanlığında Müdür Yardımcılarımız Turgut ACARLI ve Nevzat AKBAŞ ile birlikte 5 İlçe Millî Eğitim Müdürünün katılımıyla İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı düzenlendi. 

Yenice İlçemizde düzenlenen toplantıda; 2023 Eğitim Vizyonu Çalışmaları, İl/İlçe Zümrelerin Takibi, Akademik Başarıları Artırmaya Yönelik Gerçekleştirilecek Çalışmalar, LGS ve YKS Sınavları ile Haftalık Kazanım Testleri, Yıl Sonu İşlemleri, İnşaat ve Onarımların Takibi, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Sosyal Kültürel Etkinliklerin Planlanması, Web Sitelerinin Takibi ve Sürekli Güncel Tutulması, Kurumlarımızın Resmi Sosyal Medya Hesaplarının Kullanımı ve Takibi, Taşımalı Eğitim, Birleştirilmiş Sınıf Uygulamalarının Planlanması, Erasmus+, BAKKA ve TUBİTAK Projeleri, Meslek Liseleri Tanıtımı ve Döner Sermaye İş ve İşlemleri, Yaz Tatili Döneminde Açılacak Halk Eğitim Kursları ve Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Tasarım Beceri Atölye Çalışmaları ve İlk/Ortaöğretim Kayıt Bölgeleri konularında yapılan çalışmalar istişare edildi.

 

12-07-201912-07-2019

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.