KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı ilk İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Müdür Yardımcımız Nevzat AKBAŞ ve İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz katıldı. İl Müdürümüzün 2019-2020 eğitim öğretim yılının hayırlı olması dilekleri ile başlayan toplantıda, 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilecek çalışmalar, okul/ilçe/il zümre toplantıları, akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmalar, Bakanlıkça yayımlanan Haftalık Kazanım Testleri, İnşaat ve onarım çalışmaları, okul/ilçe web sitelerinin takibi, Sosyal Medya Kullanımı ve Takip Edilmesi, Taşımalı Eğitim, Taşımalı Öğrenci Yemekleri ile Öğretmenevleri ve Pansiyonlu Okulların yemekleri, Birleştirilmiş Sınıf Uygulaması ve Planlamaları, Erasmus, TÜBİTAK ve BAKKA Projeleri Çalışmaları, Meslek Liseleri Tanıtım Çalışmaları ve Döner Sermayelerinin hayata geçirilmesi, Hayatboyu öğrenme faaliyetleri, Tasarım Beceri Atölyeleri ve okul kayıtlarına değinildi.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.