KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı 14.11.2019 tarihinde Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı öncesi Eskipazar Kaymakamı Emrah BÜTÜN'ü ziyaret eden İl Müdürümüz daha sonra İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne geçerek kurul toplantısını gerçekleştirdi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Müdür Yardımcımız Turgut ACARLI ve İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz katıldı. 

Toplantıda öncelikli olarak okullarımızda yapılan ve planlanan çalışmaların 2023 Eğitim Vizyonu ile belirlenen hedef ve amaçlar doğrultusunda yapılması ayrıca yöntem ve içerik yönünden de Eğitim Vizyonu ruhuna uygun olması gerekliliği üzerinde duruldu.

Akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmalar, sınavlar ve Kazanım Testi uygulamaları ile sosyal ve sportif etkinlikler  ile özellikle 18-22 Kasım Ara Tatil Öğrenci Etkinlik Takvimi ve Öğretmenler Günü Kutlama Programı içeriklerinin konu edildiği toplantı da; İnşaat ve Onarımların Takibi ve Bitirilmesi, Sosyal Medya Kullanımı ve Takip Edilmesi, Taşımalı Eğitim (İlköğretim-Ortaöğretim-Özel eğitim), Öğretmenevi Veri Girişleri, İlçelerde Uygulanan Projeler (Erasmus-Tübitak-Bakka yazılmaya devam edilmesi), Meslek Liseleri ile İlgili Tanıtım, Tasarım Beceri Atölyeleri (Meslek Liselerinin Atölyelerinin Kullanılması Tanıtım ve Güçlendirme Amaçlı) ve Okul-Pansiyon Denetimleri konularıyla ilgili genel değerlendirme yapıldı.

15-11-201915-11-2019

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.