KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

14 Şubat 2017 Salı günü Saat 14.00´te, Merkez Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü toplantı salonunda İlçe Millî Eğitim Müdürleri toplantısı yapıldı. 

İl Müdürümüz Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa ŞAHİN, Müdür Yardımcılarımız Turgut ACARLI ve Erdal ÜNGÖREN ile İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz Şükrü SEVER, Said Nuri ODABAŞOĞLU, İsmail ERGÜN, Muhammet YILMAZ ve İsmail ÖZDEM katıldı. İlimizdeki eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirildiği toplantıda İl Müdürümüz 30 Ocak 03 Şubat tarihleri arasında  Antalya İlinde yapılan İl Millî Eğitim Müdürleri toplantısında Millî Eğitim Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarları, Millî Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürleri , hafta programında olan çeşitli üniversitelerinden katılan akademisyenler ile SANKO Holding Onursal Başkanının talimat, öneri, bilgilendirme, sunum ve paylaşımları hakkında açıklamalarda bulundu. Sunumların ayrıca İlçe Millî Eğitim Müdürlerine gönderileceğini ifade etti.

İl Müdürümüz ayrıca İlçelerde 2 haftalık periyotlarla değerlendirme toplantıları yapılacağını ifade ederek toplantıların gündemi hakkında bilgiler verdi.

Müdür Yardımcılarımız ve Maarif Müfettişleri Başkanımızın bölüm duyuruları ve bilgilendirmelerinin akabinde İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin soruları cevaplandı ve toplantı saat 17.30 da son buldu.

14-02-2017

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.