KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçelerimizde Açılan Destekleme ve Yetiştirme Kursları Ziyaret Edildi.

İlçelerimizde Açılan Destekleme ve Yetiştirme Kursları Ziyaret Edildi.

2015-2016 eğitim öğretim yılında İlçelerimizde bulunan okullarda açılan Destekleme ve Yetiştirme Kursları İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve İl Millî Eğitim Şube Müdürlerimiz tarafından 07/11/2015 Cumartesi günü ziyaret edildi

İl Müdürümüz Ali KÖSE Ovacık İlçesindeki kursları ziyaret ederken, Müdür Yardımcımız Erdal ÜNGÖREN ve Şube Müdürümüz Fuat ÜNLÜ Safranbolu İlçesini, Müdür Yardımcımız Turgut ACARLI ve Şube Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ Eskipazar İlçesini, Şube Müdürümüz Muhammet Nuri ATASEVEN ve Şube Müdürümüz Halime TOZCU Eflani İlçemizi, Şube Müdürümüz Muharrem YOL ve Şube Müdürümüz Nevzat AKBAŞ ise Yenice İlçemizi ziyaret ettiler. 

Ziyaretlerde Müdürlüğümüz idarecilerine İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ile görevli idarecilerimiz de katıldı. Kurslarda öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet eden idarecilerimiz, kurs faaliyetleri ile ilgili herhangi bir ihtiyaç ve problem olup olmadığı konusunda bilgi alışverişinde bulundular.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.