KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İş Adamı Sayın Şefik DİZDAR Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

İş Adamı Sayın Şefik DİZDAR Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

İlimizin önde gelen iş adamlarından  Safranbolu  Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı Sayın Şefik DİZDAR beraberinde vakıf yetkililerinden gazeteci Aytekin KUŞ ile birlikte Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Ziyarette Karabük ve Safranbolu’nun kültür ve turizm değerleri, tarihi okul binaları ve Safranbolu Kalealtı İlkokuluna yönelik restorasyon ile il genelinde gerçekleştirilen kültür sanat etkinliklerine yönelik düşünceler ve bu konulara ilişkin Valiliğimiz talimatları paylaşıldı.

İl Müdürümüz Ali KÖSE’ye Kültür sanat konusundaki duyarlılığından dolayı teşekkür eden Şefik DİZDAR Müdürümüze “Safranbolu Kitabeleri” adlı bir kitap hediye etti.

İl Müdürümüz ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Sayın Şefik DİZDAR’a Karabük ve Safranbolu’nun sosyal kültürel ve ekonomik kalkınmasına yönelik üstün hizmet ve katkılarından dolayı Karabük eğitim camiası adına teşekkür etti.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.