KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARABÜK BİLSEM ÖĞRENCİLERİNİN CANLI YAYIN KONUĞU BU KEZ NASA UZMANI DR. TANSU DAYLAN OLDU

KARABÜK BİLSEM ÖĞRENCİLERİNİN CANLI YAYIN KONUĞU BU KEZ NASA UZMANI DR. TANSU DAYLAN OLDU

Amerika Birleşik Devletleri’nde Harvard Üniversitesi Astronomi Bölümü öğretim üyesi Fizikçi, Türk Bilim İnsanı Dr. Tansu DAYLAN yeni yılın ilk gününde internet üzerinden kurulan canlı yayında Karabük Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinin uzay ve uzay araştırmaları ile ilgili sorularını yanıtladı.

BİLSEM öğretmenlerinden Kemal ERSAY’ın organize ettiği canlı yayın etkiliğinde öğrencilerimiz daha önce konuyu irdeleyip hazırladıkları soruları NASA’da da çalışmalar yapan Tansu DAYLAN’a yönelterek keyifli bir ders yaptılar.

Görüntülü olarak sınıfta bulunan akıllı tahta yardımıyla gerçekleştirilen ve Türkiye saatiyle 17.00’de başlayan eğitim etkinliğinde Şube Müdürümüz Erdal ÜNGÖREN, Okul Müdürü Murat KOŞAR ile Müdürlüğümüz AR-GE Birim sorumlusu Erol GİRGİN de öğrenci ve velilerle birlikte oldular.

Böyle bir etkinliği şahitlik etmekten mutlu olduğunu belirten şube müdürü Erdal ÜNGÖREN, etkili ve kalıcı öğrenme ortamı oluşturarak öğrencilerimize bu güzel fırsatı sunan okul müdürü ve öğretmen Kemal ERSAY’a teşekkür etti.”

Etkinlik, öğrencilerimizin Dr. Tansu DAYLAN’a hep bir ağızdan teşekkür etmeleriyle son buldu.

02-01-201902-01-201902-01-2019

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.