KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karabük Üniversitesi ile “Eğitimde İş Birliği ve Öğretmen Eğitimi Protokolü” İmzalandı.

Karabük Üniversitesi ile “Eğitimde İş Birliği ve Öğretmen Eğitimi Protokolü” İmzalandı.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Karabük Üniversitesi arasında “Eğitimde İşbirliği ve Öğretmen Eğitimi Protokolü” imzalandı.  

28.12.2017 Perşembe günü Karabük Üniversitesi Rektörlüğünde İl Müdürümüz Ali KÖSE ve Karabük Üniversitesi Rektörü Refik POLAT tarafından imzalanan ve 5 yıl süreyle uygulanacak olan protokol ile; Öğretmenlerin Karabük İli’nde eğitim, öğretim ve yönetime yönelik faaliyetlerinin daha etkin ve verimli gerçekleştirilmesi için hizmet içi eğitimler, çalıştaylar, konferans ve paneller düzenlenmesi, resmi-özel öğretim kurumları ve barınma hizmeti veren yerlerle (pansiyon/apart, stüdyo daire) ilgili personel eğitimleri verilmesi, zümre çalışmalarında işbirliğine gidilmesi, araştırma konularının tespit edilmesi ve eğitimin alt yapısının iyileştirilmesi ile eğitim alanındaki yeni gelişmelerin yakından takip edilmesi amaçlanmaktadır. 

  Protokol imza törenin akabinde Karabük Üniversitesi 3 Nisan Televizyonuna konuşan İl Müdürümüz protokolün her iki kurumdaki öğretmen, akademisyen ve yöneticiler için hayırlı olması temennisinde bulunarak “Karabük Üniversitesi bizim eğitim-öğretim faaliyetlerimizde en önemli paydaşımızdır. Bu genel protokol ile her türlü işbirliğini daha rahat gerçekleştirebileceğiz. Biz birbirimizin tamamlayıcısı kurumlarız. Protokolün hazırlanmasında emeği geçen mesai arkadaşlarıma ve Karabük Üniversitesi yetkililerine teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” dedi.

28-12-201728-12-201728-12-201728-12-2017

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.