KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karabük Üniversitesi İle Hizmetiçi Eğitim İşbirliği-Öğretmen Eğitimi Protokolü İmzalandı

Karabük Üniversitesi İle Hizmetiçi Eğitim İşbirliği-Öğretmen Eğitimi Protokolü İmzalandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Karabük Üniversitesi Rektörlüğü arasında “Hizmetiçi Eğitim işbirliği Öğretmen Eğitimi Programına İlişkin İşbirliği Protokolü" imzalandı.

Yaşam boyu öğrenme kapsamında eğitimdeki gelişmeler, yeni uygulamalar ve bilimsel çalışmalar hakkında Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde ve Çok Programlı Anadolu Liselerinde görev yapan atölye ve labaratuvar öğretmenlerine yönelik hizmet içi eğitimi verilmesinin amaçlandığı protokol,13.07.2016 Çarşamba günü Karabük Üniversitesi Rektörlüğünde İl Müdürümüz Ali KÖSE ve Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik POLAT tarafından imzalandı.

Söz konusu protokol gereği Karabük Üniversitesi Teknoloji Fakültesinin koordinasyonu ile Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Meslek Yüksek Okulu, Safranbolu Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu ve Adalet Meslek Yüksek Okulu tarafından hizmetiçi seminer işbirliğine dayalı öğretmen yetiştirme programları gerçekleştirilecektir.

 13-07-201613-07-2016

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.