KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Koordinatör Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Koordinatör  Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

01.02.2018 Perşembe günü saat 10.00 da Müdürlüğümüz toplantı salonunda İl Müdürümüz Ali KÖSE başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Müdür Yardımcımız Nevzat AKBAŞ, Şube Müdürlerimiz Muhammet Nuri ATASEVEN, Muharrem YOL, Fatih DENİZ ile Koordinatör Okul Müdürleri Merkez Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Adnan TAŞLIYAN, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Rıza KELEZ, Kıymet ve Mustafa Yazı Anadolu Lisesi Müdürü Metin ERGÜN, Demir Çelik Anadolu Lisesi Müdürü Yurdaer UYSAL ve Şehit Alican Öztürk İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Adnan CANSIZ katıldı.

İl Müdürümüz toplantıda “Yönetimin süreçlerinin takibi için Bakanlığımızca büyük adımlar atılmaktadır. Bizler okul öğrenci meclisi başkanları, okul aile birliği başkanları, okul müdürleri ve İlçe Millî Eğitim Müdürleriyle istişare toplantıları yapmaktayız. Müdürlüğümüz yöneticileriyle haftada 1 toplantı yaparak kendimizi çek ediyoruz. Bu haftalık istişare toplantılarımızı artık okullarda yapmayı düşünüyoruz.  Bu dinamik yapıdan istifade etmeleyiz.  2. Kanaat döneminde sizlerden özellikle bölgenizdeki etkinliklerin kalitesini arttırmaya gayret etmenizi bekliyorum. Kültürel ve sportif faaliyetleri için türkçe, beden eğitim, resim ve müzik öğretmenlerini harekete geçirelim, bölgemizdeki kültürel etkinlikler için ısrarlı olalım. Şehit Mehmet Dinçel İlkokulumuz da çevreye örnek iki temel etkinlik yapıldı. Bu çalışmaları her okulumuzdan bekliyorum. Bu potansiyel  ilimizde var. Doğru strateji ile  iyi işler başaracağımıza inanıyorum. ” dedi. Daha sonra gündemde olan konular görüşülerek toplantı sona erdi.

01-02-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.