KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Koruyucu Siperlikler İl Sağlık Müdürlüğümüze Teslim Edildi

Koruyucu Siperlikler İl Sağlık Müdürlüğümüze Teslim Edildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU beraberinde Şube Müdürümüz Mehmet ÖZDEMİR ile İl Sağlık Müdürü Ahmet SARI'yı ziyaret ederek Karabük Bilim ve Sanat Merkezi tarafından üretilen 150 adet yüz koruyucu siperlik maskelerini kendilerine teslim etti.

Ülkemizin Covid -19 salgını ile mücadelesinde fedakârca çalışan sağlık personelimize destek olmak amacıyla eğitim camiamızın her ferdinin tüm gücüyle çalıştığını belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU "Karabük Bilim ve Sanat Merkezi ve Beşbinevler Şehit Cevdet Çay Ortaokulu ile koruyucu siperlik üretirken, Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde dezenfektan, Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde koruyucu maske üretiyoruz. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) standartlarındaki malzemelerin üretilmesinde emeği geçen öğretmen ve usta öğreticilerimize teşekkür ediyor, İl Sağlık Müdürlüğümüzün fedakâr çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum." dedi.

İl Sağlık Müdürü Ahmet SARI ise; Bu zorlu süreçte sağlık çalışanlarının kullanımına sunulmak üzere verilen yüz koruyucu siperlik maskeleri için emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti. 

16-04-2020

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.