KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Müdürleri İle Sene Sonu DeğerlendirmeToplantısı Yapıldı

Lise Müdürleri İle Sene Sonu DeğerlendirmeToplantısı Yapıldı

 İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE başkanlığında Karabük Merkez Lise Müdürleri İle sene sonu iş ve işlemlerine ilişkin değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE beraberinde Maarif Müfettişleri Başkan Vekilimiz Sayın Zeki ŞAHİN ve Ortaöğretim ve Din Öğretiminden sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Nevzat AKBAŞ  ile Merkez Lise Müdürlerimiz katıldı.

Toplantıda okullarımızda yapılacak sene sonu toplantılarının gündem taslağı üzerinde değerlendirmelerde bulunularak sene sonu toplantılarında okulların çok yönlü olarak değerlendirilmesi gerektiği ifade edildi. Toplantıda ayrıca sene sonu müsamere programları, sergi ve etkinlikler, ders yılının son gününe kadar eğitim-öğretim faaliyetlerinin sürdürülmesi, okuma alışkanlığı kazandırmaya yönelik çalışmalar, yabancı uyruklu öğrenciler, T.C. vatandaşlığına geçen çocuklar, parçalanmış aile çocukları ve fakir ailelerin çocuklarına yönelik işlemler, başarılı öğrencilerin takibi ve ödüllendirilmesi öğretmenlerle yakinen ilgilenilmesi, öğrenci merkezli eğitimin gereği olarak okullarımızda alınacak önlem ve yapılacak çalışmalar ve okul kursları ile okullararası müşterek etkinlikler gibi konulara değinildi. Okul müdürlerine tavsiyelerde bulunuldu. Toplantı yönetim masasına ve katılımcılara söz verildi ve soruları cevaplandırılarak toplantı son buldu

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.