KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maarif Müfettişi Ömer ATAMAN İl Müdürümüze Veda Ziyaretinde Bulundu

Maarif Müfettişi Ömer ATAMAN İl Müdürümüze Veda Ziyaretinde Bulundu

Ocak ayı itibariyle emekliye ayrılan Müdürlüğümüz Maarif Müfettişi Ömer ATAMAN İl Müdürümüze veda ziyaretinde bulundu.

1951 Yılında Zonguldak İli Çaycuma İlçesinde doğan Ömer ATAMAN, ilk ve ortaokulu Çaycuma’da, lise öğrenimini de Zonguldak Öğretmen Okulunda tamamladı, 1971 yılında Karabük İli Eflani İlçesi Ovaşeyhler İlkokulunda öğretmen olarak göreve başladı. Askerlik dönüşü, Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Kızılbel Mahmutoğlu İlkokuluna atandı. Daha sonra Sandallar İlkokulu ile Güdüllü İlkokulunda öğretmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulundu.

1994 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Eğitim Yönetimi Teftişi  Planlaması ve Ekonomisi Anabilim Dalında Lisans öğrenimi tamamladıktan sonra Şanlıurfa’ya Müfettiş olarak atandı. 1995 yılında Zonguldak’a tayin olan Maarif Müfettişi Ömer ATAMAN, 2011 yılından itibaren ilimizde görev yaptı.

Evli ve iki çocuk babası olan Ömer ATAMAN’a İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak emeklilik dönemindeki yaşantısında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

11-01-2016

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.