KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mayıs Ayı İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Eflani İlçemizde Yapıldı

Mayıs Ayı İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Eflani İlçemizde Yapıldı

Mayıs ayı İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Eflani İlçemizde yapıldı. Toplantıya Maarif Müfettişleri Başkanımız Sayın Mustafa ŞAHİN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Turgut ACARLI ve Temel Eğitim ve Mesleki Teknik Eğitimden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Muhammet Nur ATASEVEN ile Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Şükrü SEVER, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Said Nuri ODABAŞOĞLU, Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Yener YILDIRIM, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Muhammet YILMAZ ve Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın İsmail ÖZDEM katıldı.

Toplantıda Ovacık ve Yenice ilçelerinde yapılan toplantılarda görüşülen konulara yönelik çalışmalar değerlendirildi. Ayrıca İl/İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerinin personelinin yetiştirilmesine ilişkin yükümlülükleri, ders yılı sonu tedbirleri ve etkinlikler, sene sonu öğretmenler kurulu toplantıları, yabancı uyruklu öğrenciler, parçalanmış aile çocukları, fakir aile çocuklarına yönelik işlemler, pansiyon nöbet hizmetleri, okul sergileri, müsamere ve yıl sonu programları, İl ve ülke düzeyinde derece alan öğrenciler, öğretmenlere yönelik görev ve sorumluluklar gibi konular üzerinde istişarelerde bulunuldu. Ayrıca 12/05/2015 tarihinde Ankara’da yapılan İl Millî Eğitim Müdürleri toplantısı ile ilgili bilgilendirmeye de yer verildi.

Toplantıya katılanların ilçedeki okullar ile eğitim kurumlarını ziyaret etmeleri ile program son buldu.

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.