KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez İlçe Okul Öğrenci Meclis Başkanları İkinci Dönem Toplantısı Yapıldı

Merkez İlçe Okul Öğrenci Meclis Başkanları İkinci Dönem Toplantısı Yapıldı

23 Mart 2018 Cuma günü Merkez Öğretmenevi ve ASO toplantı salonunda yapılan toplantıya İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE beraberinde eğitim-öğretim hizmetlerinden sorumlu Müdür Yardımcımız Nevzat AKBAŞ, Şube Müdürleri Erdal ÜNGÖREN ve Fatih DENİZ Merkez İlçe Okul Öğrenci Meclisi Başkanları ile bir araya geldi.

Toplantıda: Zeytin Dalı Operasyonuna yönelik okul etkinlikleri, Kardemir Karabükspor’a yönelik yardım kampanyası, 15 Temmuz Şehitlerine yazılacak okul mektupları,  Karabük’ün Kuruluşunun ve Demir Çelik Fabrikalarının Temelinin Atılmasının 81. Yıldönümü ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına yönelik yarışma ve etkinlikler,

konularına değinildi.

Daha sonrasında söz alan öğrenciler okullarında gerçekleştirdikleri etkinlikleri ifade etti. Öğrencilerin sorularının cevaplandırılmasının akabinde toplantı son buldu. Okul öğrenci meclis başkanları ile toplu fotoğraf çektirildi.

23-03-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.