KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslek Edindirme Çalışmalarına Hız Veriliyor

Müdürlüğümüz ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Sebzeciler ve Kasaplar Odası Arasında Protokol İmzalandı.
Meslek Edindirme Çalışmalarına Hız Veriliyor

Müdürlüğümüz (İl Millî Eğitim Müdürlüğü) ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Sebzeciler ve Kasaplar Odası Başkanlığı arasında "Et ve Et Ürünleri İşlemeciliği (Kasap) Alanında Meslekî Eğitim ve İŞKUR Faaliyetlerinde İşbirliği Yapılmasına Dair İş Birliği Protokolü" imzalandı.

İl Müdürlüğümüzde yapılan Protokol imza töreninde İl Müdürümüz Ali KÖSE, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Coşkun GÜVEN, Müdür Yardımcısı Mustafa ÇALIŞ, Müdürlüğümüz Şube Müdürü Fatih DENİZ, Meslekî Eğitim Merkezi Müdürü Taner TÜNAY ve Sebzeciler ve Kasaplar Odası Başkanı Cuma KARA hazır bulundu.

Protokol kapsamında et ve et ürünleri işletmeciliği alanında mesleki eğitim belgesi olmayan sektör çalışanlarına ya da ilk defa bu mesleği yapacaklara yönelik Müdürlüğümüz ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Sebzeciler ve Kasaplar Odası işbirliği içerisinde sektördeki ara elaman ihtiyacının giderilmesine yönelik çalışmalar yapılacak.

Program İŞKUR tarafından duyurusu yapılarak taleplerin alınmasının akabinde gerekli eğitim Mesleki Eğitim Merkezi tarafından ustalık belgesi alıncaya kadar sürdürülecektir.

17-10-201717-10-2017

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.