KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Çalışma Seminerleri Devam Ediyor

Mesleki Çalışma Seminerleri Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Karabük Kültür Merkezinde İHL Meslek Dersleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Arapça Öğretmenleri ile İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesinde görev yapan tüm branş öğretmenlerine yönelik  “İz Bırakan Bir Muallim Mahir İz, Empatik Bir Yaklaşım Modern Çağda Öğrencilerimizin Duygu, Düşünce ve Davranışlarını Anlamak, İlham Veren Öğretmenler ve Unutulmayan Öğretmenlik Hatıraları ve Akademik Başarıyı Olumlu ve Olumsuz Etkileyen Faktörler ve Alınacak Tedbirler”  konulu seminer düzenlendi.

Seminere Valimiz Sayın Orhan ALİMOĞLU, Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman ÖZDEMİR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Ali ÖZTÜRK,İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Seminerin ardından sunumlarını gerçekleştiren konuşmacılara Vali Sayın Orhan ALİMOĞLU ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE tarafından hediyeleri verildi. Valimiz Sayın ALİMOĞLU Müdürlüğümüze teşekkür ederek bu tür faaliyetlerin devam etmesi temennisinde bulıundu.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.