KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitmden İl Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

Millî Eğitmden İl Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul’da meydana gelen menfur terör saldırısı sonucunda şehit olan emniyet mensuplarımız ve hayatını kaybedenlerin acısını paylaşmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulunuldu.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin AKAY’ ın makamında gerçekleştirilen taziye ziyaretinde İl Müdürümüz Ali KÖSE, Maarif Müfettişleri Başkanımız Mustafa ŞAHİN, Müdür Yardımcılarımız Turgut ACARLI ve Erdal ÜNGÖREN, Şube Müdürümüz Nevzat AKBAŞ, okul müdürleri Zeki ÖZ, Fatma YILDIZ CÜNÜK, Recep GÜNEY, Ahmet ABDULLAHOĞLU, İlyas YILDIZ, öğretmenler Cengiz CİNKAVUK, Selma KÜÇÜKZOROĞLU ve öğrenciler Ceylin YILMAZ, Sedat ÇATAL, İrem TAN ve Bedra GÖKSU katıldı. 

İl Müdürümüz ve beraberindekilerin terör saldırısı sonucu şehit düşen emniyet mensupları ve diğer vatandaşlarımız için duydukları üzüntüleri dile getirmelerinin akabinde öğrencilerimiz tarafından İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin AKAY’ a çiçek takdim edildi.

Ziyarette İl Müdürümüz “Eğitim camiası olarak madden, manen bütün varlığımızla emniyet teşkilatının yanındayız. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan böyle de işbirliğimiz artırılarak devam edecektir.” dedi. 

İl Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Emin AKAY ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Olmamız gereken her zaman yanınızdayız. Eğitim-öğretim işleri müşterek paydamız. Eğitime destek en öncelikli işlerimiz arasındadır. Teşkilatım adına hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

13-12-201613-12-2016

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.