KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN Ovacık´ta Bazı Okul ve Kurumları Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN Ovacık´ta bazı okul ve kurumları ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN Ovacık´ta Bazı Okul ve Kurumları Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN Ovacık´ta okul ve kurumları ziyaret ettiler. Ziyaretlerine ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden başlayan Seyfullah KAPLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gökhan BERAT’tan okulların durumu ve 2014-2015 Öğretim yılı hazırlıkları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Ovacık Güzel Sanatlar ve Spor Lisesine geçti. Burada okul idaresinden okul hakkında bilgi alan ve okulu gezen Milli Eğitim Müdürü Seyfullah KAPLAN okulda bulunan öğretmenlerle de sohbet etti. Okul  kapalı spor salonu inşaatında incelemelerde bulunduktan sonra Halk Eğitim Meerkezi ve Ovacık Şehit Mustafa Kızılkaya Çok Programlı Anadolu Lisesine geçti. Bir süre okulu gezen ve okul idaresinden okul hakkında bilgi alan Milli Eğitim Müdürü Seyfullah KAPLAN daha sonra ilçeden ayrıldı.

Seyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık ZiyaretiSeyfullah KAPLANın Ovacık Ziyareti

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.