KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN´ın İlçelerimizi Ziyaretleri Devam Ediyor

Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN Eskipazar İlçemizde bazı okul ve kurumları ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN´ın İlçelerimizi Ziyaretleri Devam Ediyor

Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN beraberinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut ACARLI ile birlikte Eskipazar İlçemizde bazı okul ve kurumları ziyaret etti. Öncelikle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Seyfullah KAPLAN, Eskipazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri ODABAŞOĞLU´ndan ilçedeki okulların  durumları, 2014-2015 Öğretim yılı hazırlıkları ve onarımları devam eden okullardaki son durumlar hakkında bilgi aldı. Daha sonra bazı okul ve kurumları ve onarımı devam eden okulları bizzat yerinde inceledi ve okul idarelerinden çalışmaların öğretim yılı başlamadan bitirilmesini istedi. Ayrıca okullardaki öğretmenlerle de bir süre sohbet eden Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KAPLAN 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının başlamasına az bir süre kala öğretmenlerimize başarılar diledi.

Seyfullah KAPLAN Eskipazar ZiyaretiSeyfullah KAPLAN Eskipazar ZiyaretiSeyfullah KAPLAN Eskipazar ZiyaretiSeyfullah KAPLAN Eskipazar ZiyaretiSeyfullah KAPLAN Eskipazar Ziyareti

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.