KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Yöneticileri Kayabaşı İlk/Ortaokulunda Toplandı.

Müdürlüğümüz Yöneticileri Kayabaşı İlk/Ortaokulunda Toplandı.

İl Müdürümüz Ali KÖSE başkanlığında Müdürlüğümüz yöneticileri ile birlikte her hafta başında düzenli olarak yapılan istişare toplantılarının her hafta farklı bir okulda yapılması uygulaması ile daha önce Şehit Mehmet Dinçel İlkokulu ve Demir Çelik Anadolu Lisesinde yapılan Haftalık İstişare Toplantısının üçüncüsü Kayabaşı İlk/Ortaokulunda gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Ali KÖSE başkanlığında yapılan toplantıya Müdür Yardımcımız Nevzat AKBAŞ, Şube Müdürleri Hasan GÜMÜŞ, Fuat ÜNLÜ, Erdal ÜNGÖREN, Fatih DENİZ ve Ahmet KÜÇÜKYILMAZ ile Maarif Müfettişliği Birimi Sorumlusu Aydın ÖZGÜR, Kayabaşı İlk/Ortaokulu Müdürü Recep BÖREKCİ, Kayabaşı İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Binnur ERDEM ve Kayabaşı Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Sevgi AKÇAY katıldı.

Toplantıda Kayabaşı İlk/Ortaokulu Müdürü Recep BÖREKCİ, Kayabaşı İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Binnur ERDEM ve Kayabaşı Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Sevgi AKÇAY’a  okullarında gerçekleştirilen faaliyetler ile sorun ve taleplerini ifade etmeleri için söz verildi. Okul Müdürü ve Okul Aile Birliği Başkanları gerçekleştirilen faaliyetler ve okulun fizikî sorunları ile diğer taleplerini ifade ettiler.

Devamında İl Müdürümüz okul müdürlüklerince gerçekleştirilen aile ziyaretleri, “Zeytin Dalı Operasyonu” ile ilgili okul etkinlikleri, okullardaki kültürel etkinlik planlama iş ve işlemleri ve kantin elektrik ve su sayaçları konularına değindi. Daha sonra müdürlüğümüz yöneticileri uhdesindeki birim/birimlerle ilgili çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunmaları ve duyurmak ve paylaşmak istedikleri konuları paylaşmalarının ardından toplantı İl Müdürümüzün iyi dilekleri ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

19-02-201819-02-201819-02-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.