KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüzün İlçe ve Okul Ziyaretleri

Müdürümüzün İlçe ve Okul Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE beraberinde Şube Müdürü Mustafa SAYIN ve Nevzat AKBAŞ ile birlikte Ovacık, Safranbolu ve Merkez ilçelerindeki okulları gezdi.

İlçelerimizdeki okulların yeni ders yılına hazırlanması ile ilgili tadilat, onarım, tertip düzen, temizlik, çevre düzenlemesi vb. çalışmaları yerinde takip etmek amacıyla ilçe/okul ziyaretlerinde bulundu. Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdür V. Yener YILDIRIM ve Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdür V. Bayram  KAYA´nın katıldığı okul ziyaretlerinde İl Müdürümüze çalışmalara ilişkin bilgiler verildi.

2015-2016 ders yılına eksiksiz bir eğitim-öğretim ortamı ile girmeyi hedeflediklerini bildiren İl Müdürümüz İlçe Millî Eğitim yöneticilerine çalışmaları günlük-haftalık olarak takip etmeleri ve olası aksaklıkları zamanında bildirmeleri gerektiğini bildirdi.

Çevre düzenlemeleri ile ilgili olarak Belediye yöneticileri ile de görüşen İl Müdürümüz desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

ilçe ziyaretleriilçe ziyaretleriilçe ziyaretleriilçe ziyaretleriilçe ziyaretleriilçe ziyaretleriİlçe Ziyaretleriİlçe Ziyaretleriİlçe Ziyaretleriİlçe Ziyaretleriİlçe Ziyaretleriİlçe Ziyaretleriİlçe Ziyaretleriİlçe Ziyaretleriİlçe Ziyaretleriİlçe Ziyaretleri

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.