KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muhammet Yeni Ders Yılına Hazır

Teşekkürler Mustafa Önder ÖZDEMİR
Muhammet Yeni Ders Yılına Hazır

İlimiz Merkez Öğlebeli Şehit Nazif Topsakal İlkokulu 4. sınıf öğrencilerinden bedensel engelli Muhammet YILMAZ’ a akülü araba hediye edildi.

Hayırsever İş adamı Mustafa Önder ÖZDEMİR tarafından temin edilen hediye araba öğrencimize Merkez Öğlebeli Mahallesindeki evinde İl Müdürümüz Ali KÖSE, Hayırsever Mustafa Önder ÖZDEMİR ve Öğlebeli Şehit Nazif Topsakal İlkokulu Müdürü Vedad ÖZTÜRK ‘ ün de bulunduğu ortamda yeni ders yılı hediyesi olarak teslim edildi.

Öğrencinin anne ve babası bu bağıştan dolayı iş adamı Mustafa Önder ÖZDEMİR ve aracılık eden İl Müdürümüz Ali KÖSE ile Okul Müdürü Vedad ÖZTÜRK ve diğer ilgililere teşekkür etti.

Konuya ilişkin olarak İl Millî Eğitim Müdürümüz :”Bu tür konular Sayın Valimizin hassasiyetle takip ettiği ve talimatları ile yönlendirdiği konulardandır. Nitekim araba hediye ettiğimiz çocuğumuz Sayın Valimizin özel olarak takip ettiği bir öğrencimiz olup ailesinin evi Valiliğimizce onarılmış ve oturulur duruma getirilmiştir. Bu yönlü çalışma ve arayışlarımız sürdürülmektedir. Bu vesileyle Hayırseverimiz Mustafa Önder ÖZDEMİR ve Okul Müdürümüz Vedad ÖZTÜRK’ e ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Katkılarından dolayı Hayırsever Mustafa Önder ÖZDEMİR’ e Karabük Eğitim Camiası adına ayrıca teşekkür ediyoruz.

14-09-201814-09-201814-09-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.