KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muhtelif Özel Öğretim Kurs Müdürleri ile Toplantı Yapıldı

Muhtelif Özel Öğretim Kurs Müdürleri ile Toplantı Yapıldı

İlimizde faaliyette bulunan Muhtelif Özel Öğretim Kurs Müdürleri ile Bilgilendirme, İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

16.10.2018 Salı günü saat 10.00’ da Müdürlüğümüz toplantı salonunda İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Müdürlüğümüz Özel Öğretim Kurumlarından sorumlu Şube Müdürü Erdal ÜNGÖREN ve Şube Personeli Gülnur ERDAN ÖZ ile ilimizde bulunan 10 muhtelif kurs (Kişisel Gelişim Kursu, Yabancı Dil Kursu ve Özel Öğretim Kursu) müdürleri katıldı. Toplantıda bakanlığımız emirleri çerçevesinde kursların görev ve sorumlulukları ile sorunları görüşülerek durum değerlendirmelerinde bulunuldu.

İl Müdürümüz yaptığı konuşmasında: “ Her biriniz farklı kurumlarda kamu hizmeti yürütüyorsunuz. Çocuklarımıza, gençlerimize ne verebiliriz ne katarız ortak noktamız bu. Bunun için varız, bunun için çalışıyoruz. Sizden isteğim bu hizmeti sunarken rekabeti önleyici, davranış ve fiiller ile yanlış bilgilendirme ve yönlendirmelerden uzak duralım. İyi insan kendini işiyle belli eder. Kursiyerlerimize verdiğimiz hizmet ile yarışalım. Bu hizmetin her noktası bilgimiz dâhilindedir ve diğer kurumlarımız gibi denetime tabidir. Bakanlığımız emirlerinin sizlere zamanında ulaştırılmasında ilgili şubemiz gereğini yapıyor. Sizlerin bu konudaki hassasiyetlerinize teşekkür ediyorum. ” dedi.

İl Müdürümüzün konuşmasının akabinde gündeme ilişkin bilgilendirme ve açıklamalarda bulunmak üzere Şube Müdürümüz Erdal ÜNGÖREN ile Şube Personeli Gülnur ERDAN ÖZ’e söz verdi.  Duyuru ve açıklamaların ardından kurs yöneticilerinin soruları cevaplandı ve toplantı son buldu.

17-10-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.