KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nisan Ayı İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yenice İlçemizde Yapıldı

Nisan Ayı İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yenice İlçemizde Yapıldı

Nisan ayı ilçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yenice İlçemizde yapıldı. Toplantıya Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Şükrü SEVER, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Said Nuri ODABAŞOĞLU,  Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü Vekili. Sayın Yener YILDIRIM, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Muhammet YILMAZ ile Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın İsmail ÖZDEN, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Hasan GÜMÜŞ, Sayın Muhammet Nuri ATASEVEN ve Sayın Nevzat AKBAŞ ile Yenice İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Sayın Cemalettin YÜCEER ve Şevket BAYRAKTAR katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE başkanlığında iki aşamalı gerçekleşen toplantının ilk bölümü Yenice İlçe merkezindeki okul/kurum müdürleri de dahil edilerek yapıldı. Açıklamaların akabinde okul/kurum yöneticilerinin görüş ve önerileri alınarak soruları cevaplandı. Daha sonra ilçe Millî Eğitim Müdürleri toplantısına geçildi. Toplantıda Eğitim-Öğretim, yönetim faaliyetleri ile okul/kurumlarımıza ilişkin altyapı sorunları ve fiziki mekân düzenlemelerine yer verildi. İlçe Millî Eğitim Müdürlerinin ilçelerine ilişkin açıklamalarının ardından ilçe merkezindeki okullar gezildi. Okul yöneticilerinden okulları hakkında bilgi alındı. İnşaatı sürdürülen Yenice Anadolu Lisesi binasına da gidilerek inşaat gezildi ve inşaat firmasından inşaata ilişkin bilgi alındı.  

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.