KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Okullar Hayat Olsun Projesi"nin Toplantısı Gerçekleştirildi"Okullar Hayat Olsun Projesi" kapsamında Müdürlüğümüz Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Şube Müdürümüz Muhammet YILMAZ'ın başkanlığında kurum temsilcilerinden oluşturulan Proje Yönetim Kurulunun katılımıyla 11 Temmuz 2019  günü saat 11.00'de Müdürlüğümüz toplantı salonunda toplantı gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen toplantıda Bakanlığımıza bağlı olarak faaliyet gösteren okulların eğitim-öğretim saatleri dışında, hafta sonlarında ve yaz aylarında dersliklerinin, kütüphanelerinin, bilgi teknolojileri sınıflarının, çok amaçlı salonlarının, konferans salonlarının, spor salonlarının ve okul bahçelerinin belediyelerle işbirliği yapılarak velilerin, mahallelinin ve çevrenin hizmetine açılması; okulların öğrenciler ve yetişkinler için birer "Hayat Boyu Öğrenme Merkezi" ile eğlenme ve dinlenme aktivitelerine imkan veren "Yaşayan Güvenli Alanlar" haline dönüştürülmesi amaçlanmıştır.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.