KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZ GÜZELLEŞTİ

OKULLARIMIZ GÜZELLEŞTİ

Hükümlülerin ve tutuklulardan, denetimli serbestlik kapsamında olanlarının mesleki eğitimlerine ilişkin Millî Eğitim Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı arasında imzalanan "Mesleki Eğitimde İş Birliği Protokolü" ile Cumhuriyet Başsavcılığımız  ile yapılan işbirliği çerçevesinde Merkez Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulunda yarıyıl tatili süresince ihtiyaç duyulan boya, tadilat ve temizlik işleri Karabük Denetim ve Serbestlik Müdürlüğü bünyesinde 24 yükümlü tarafından gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU beraberinde Müdür Yardımcılarımız Nevzat AKBAŞ ve Erdal ÜNGÖREN ile tadilatı gerçekleştirilen Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.

Ziyarette okulun bölümlerini gezen İl Müdürümüz ve beraberindekiler sınıflara girerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Daha sonra öğretmenler odasına geçerek okul idarecileri ve öğretmenler ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Okulumuzun tadilatını gerçekleştiren yükümlülere emeklerinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında  İl Müdürümüz “ Adalet Bakanlığımız ile Bakanlığımız arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde ilk uygulama bu okulumuzda yapıldı. Sıraların silinip verniklenmesinden tutun da tüm kapılar, sınıflar, koridorların boyanmasıyla öğrencilerimize en güzel hediyeyi veren ve bu sürprizi hazırlayan başta Sayın Cumhuriyet Başsavcımız olmak üzere, Denetimli Serbestlik Şube Müdürümüze, çok değerli ekip arkadaşlarına ve bu proje kapsamında kendi evi gibi özenle, emekle bu güzelliği bize yaşatan kardeşlerime Millî Eğitim ailesi adına, teşekkürlerimi sunuyorum. Bu vesileyle  bundan sonra yapılacak çalışmalar için de gerekli işbirliği içerisinde çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim. ” dedi.

05-02-201905-02-201905-02-201905-02-201905-02-201905-02-201905-02-2019

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.