KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımızda Mesleki Çalışmalara Başlandı

Okullarımızda Mesleki Çalışmalara Başlandı

Bakanlığımızca (MEB) hazırlanan 2018 Yılı Eylül dönemi Mesleki Çalışma Programı uygulanmaya başlandı. Program gereği Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ziya SELÇUK 03.09.2018 Pazartesi günü saat 10.30’ da öğretmenlere hitap etti. Sayın Bakanımızın konuşmaları için tıklayınız.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE ile Müdürlüğümüz yöneticileri EBA ve TRT Haber kanalında canlı yayınlanan Sayın Bakanımızın konuşmalarını okullarımızda öğretmenlerimizle beraber takip etti. 

Canlı yayını İlimiz Merkez Demir Çelik Anadolu Lisesinde öğretmenlerimiz ile takip eden İl Müdürümüz bakanımızın konuşmasının akabinde ders yılı öncesi mesleki çalışmaların Ülkemiz ve İlimiz için hayırlı olması temennisiyle başladığı konuşmasında “Sayın Bakanımızın hitaplarında da vurguladığı gibi ne yaparsak sizlerle beraber yapacağız.  Eğitim camiası söküğünü dikecek, kendini yenileyecek güce, birikime ve dinamizme sahiptir. Bu bağlamda Sayın Bakanımızın da ifade ettikleri gibi öğretmen eğitimleri büyük önem arz etmektedir. Her birimizin ayrı öncelikleri, uygulamaya dönük orijinal fikirleri, hayalleri vardır. Bunları paylaşmak bu fikirleri analiz etmek de çok önemli. Her birinizi katılımcı olmaya, yeni hamlelerimize katkı sağlamaya davet ediyorum. Katkı sağlamayan eleştirme hakkına sahip değildir. O zaman daha etkili olabiliriz. Mesleki çalışmalardan azami derecede yararlanmaya çalışalım. Müdürlüğümüz yöneticileri bu süreçte zaman zaman sizlerle birlikte olacak. Sizlere güveniyoruz. Karabük eğitim başarısını kültürel, sanatsal, sportif alanda da markalaştırmaya çalışacağız. Hepinize başarılar diliyorum.“ dedi.

03-09-201803-09-201803-09-201803-09-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.