KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımızın Başarı Eylem Planı Değerlendirildi

Okullarımızın Başarı Eylem Planı Değerlendirildi

Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonunda belirtilen amaç ve hedeflerin gerçekleşme oranlarının değerlendirilmesi ve okul eylem planlarının gözden geçirilmesi amacıyla ortaokul ve lise müdürlerimiz ile okula özel birebir görüşmelerin ve değerlendirmelerin yapıldığı okul eylem ve başarılarının değerlendirilmesi çalışması başlatıldı.

 

2023 Eğitim Vizyonunun temel amacı olan "Çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı bireyler yetiştirme" hedefi kapsamında okul müdürlerimiz bir plan doğrultusunda Müdürlüğümüze davet edilerek İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU başkanlığında ilgili Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürlerinin katılımıyla okullarımız; akademik başarı, ödül ve disiplin, öğrenci devamsızlıkları, kitap okuma, sosyal ve kültürel etkinliklere aktif katılım ile yarışma ve projeler, mesleki eğitim, yönlendirme, sermaye ve üretim konularında her okul kendi özelinde yapılan çalışmalar, elde edilen kazanımlar, planlama, önleyici ve destekleyici faaliyetler ile fırsatlar ve ihtiyaçlar kapsamında değerlendirilerek yine okul ve eylem planları gözden geçirilmektedir. 

 

Bir program dahilinde devam eden çalışmanın sonuçları 2023 Vizyon Belgesi ışığında elde edilen kazanımlar ile iyi örnekler Müdürlüğümüzce derlenerek okul ve kurumlarımızla paylaşılacaktır.

21-02-202021-02-202021-02-202021-02-2020

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.