KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ovacık Şehit Mustafa Kızılkaya Çok Programlı Anadolu Lisemizin Temelini Attık

Ovacık Şehit Mustafa Kızılkaya Çok Programlı Anadolu Lisemizin Temelini Attık

20/10/2015 tarihinde Ovacık ilçemizde yapılacak olan 16 derslikli Ovacık Şehit Mustafa Kızılkaya Çok Programlı Anadolu Lisesinin temel atma töreni Valimiz Sayın Orhan ALİMOĞLU ve 23.Dönem TBMM Başkanı Sayın Mehmet Ali ŞAHİN´in katılımıyla gerçekleştirilen törene  İl protokolünün beraberinde çok sayyıda davetli katıldı.

5 bin m2 alan üzerine 4 kat 16 derslikli olarak inşa edilecek okulumuzun Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Temel Atma Töreni İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Mehmet UZUN, İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Hasan YILDIRIM, İl Müdürümüz Sayın Ali KÖSE, Ovacık Kaymakamı Sayın Hakan ŞEKER, Valimiz Sayın Orhan ALİMOĞLU ile 23. dönem TBMM Başkanı Sayın Mehmet Ali ŞAHİN´in konuşmaları ile devam etti.

Konuşmaların ardından Karabük İl Müftüsü Sayın Halil BEKTAŞ´ın yaptığı duanın ardından bina temeline ilk harç döküldü ve davetlilere Halk Eğitim Merkezinde ikramda bulunuldu.

Temel Atma Töreninin akabinde Ovacık Kaymakamı Hakan ŞEKER, Ovacık Belediye Başkanı Zafer KÜPLER, İl Emniyet Müdürü Serhat TEZSEVER, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE, İl Kültür ve Turuzm Müdürü İbrahim ŞAHİN, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet UZUN´un katılımıyla Ovacık Spor Lisesi ziyaret edildi.

Ziyarette İl Müdürümüz Ali KÖSE´nin konuşmalarının ardından Ovacık Spor Lisesinde öğrenim gören öğrencilerimize katılımcılar tarafından Fatih Projesi kapsamında tablet bilgisayarları dağıtıldı.


Ovacık Çok Programlı Lisesi Temel Atma

Ovacık Çok Programlı Lisesi Temel Atma
Ovacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Çok Programlı Lisesi Temel AtmaOvacık Spor Lisesi Tablet DağıtımıOvacık Spor Lisesi Tablet DağıtımıOvacık Spor Lisesi Tablet DağıtımıOvacık Spor Lisesi Tablet DağıtımıOvacık Spor Lisesi Tablet DağıtımıOvacık Spor Lisesi Tablet DağıtımıOvacık Spor Lisesi Tablet DağıtımıOvacık Spor Lisesi Tablet DağıtımıOvacık Spor Lisesi Tablet DağıtımıOvacık Spor Lisesi Tablet DağıtımıOvacık Spor Lisesi Tablet DağıtımıOvacık Spor Lisesi Tablet Dağıtımı

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.