KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Personel Eğitimlerine Başlandı

İlk Eğitim İl Müdürümüzden
Personel Eğitimlerine Başlandı

Güvenli elektronik imza kullanılarak elektronik ortamda yapılan resmî yazışmalar, yazım kuralları, hiyerarşi ve yetki devri gibi konularda İl Müdürümüz Ali KÖSE tarafından Müdürlüğümüzde görevli personele eğitim verildi.

İlk etapta 20 personelin katıldığı bu eğitimde yazım kuralları, resmi yazışma kuralları ve elektronik ortamda yapılan resmî yazışmalarda dikkat edilecek hususlara ilişkin olarak sıkça tekrarlanan yanlış uygulamalar ve bu yanlışların doğruları örnekler üzerinden uygulamalı olarak gösterilip açıklamalarda bulunuluyor. Konuya ilişkin olarak İl Müdürümüz: “Daha önce de ifade ettiği gibi okulların yönetim merkezi olan bu mekan aynı zamanda kendisi de bir okuldur, bir eğitim merkezidir. Biz hepimiz bu okulun bu eğitim merkezinin öğrencileri, kursiyerleri aynı zamanda çalışanları ve yöneticileriyiz. Ben de bu okulun hem üst yöneticisi hem öğrencisiyim. Bu eğitimler bir program dahilinde devam edecek. Her konumda, her yaşta öğrenecek çok şey var. İnsanlık bu günlere tekâmül ederek geldi. Tekâmülsüz iş verimi olmaz. Kendimizi yetiştirmeye gayret edeceğiz. Rutine esir olmayacağız. Araştırıp sorgulayarak iş yapacağız” dedi.

Bu ilk basamak eğitimi tüm personelin eğitimi sağlanıncaya kadar sürdürülecektir.

07-02-201808-02-201808-02-201807-02-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.