KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Polonya´lı Öğretmen Grubu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN´ı Ziyaret Etti.

"Eğitimde Bilgi Teknolojilerinin Kullanımı" konulu eğitim çalışmaları kapsamında ilimizde bulunan Polonya´lı öğretmen grubu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN´ı makamında ziyaret etti.
Polonya´lı Öğretmen Grubu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah KAPLAN´ı Ziyaret Etti.

Grup Adına konuşma yapan Ewa Prandzioch “ Okullarında kurum kapasitesinin geliştirilmesi için bir çalışma içinde olduklarını, okullarının geliştirilmeye açık olan yönlerinden bir tanesinin ve en önemlisinin okullarında bilgi teknolojilerinin öğretmenler tarafından kullanımının yetersiz olduğunu belirterek bu alanda bir eğitim ve inceleme gezisi planladıklarını belirtti. Projenin hazırlanması, başvurulması ve planlanması aşamasında Milli Eğitim Müdürlüğünün vermiş olduğu destekten dolayı memnuniyetlerini belirtti.”

İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah KAPLAN Polonyalı öğretmenleri İlimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek ”Bilgi teknolojileri bütün dünya da baş döndürücü şekilde gelişmiştir. Dünya  teknoloji sayesinde çok küçülmüştür, teknolojiye ayak uyduramayan ülkelerin her zaman geride kalacağı muhakkaktır. Eğer bu teknolojiyi eğitim alanında kullanamıyorsak bu daha vahimdir. Eğitimde bu tür şeyleri paylaşmak çok güzeldir. İnsana yapılan hizmet bütün hizmetlerin üstündedir. Birkaç gündür okullarımızı geziyorsunuz. Okullarımızda teknolojiyi nasıl kullandığımızı görüyorsunuz. Bakanlığımızda bu konuya önem veriyor. Bunları sizlerde mutlaka görmüşsünüzdür. Eğitime ve özellikle öğretmene yapılan yatırım asla boşa gitmez” dedi.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.