KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu toplantısı Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Muhammet YILMAZ ile komisyon üyeleri katıldı.

Toplantıda "Rehbere Danışma Hizmetleri" kapsamında "2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Rehberlik ve Psikolojik Dalik vnışma Hizmetleri, Psikososyal Müdahale Hizmetleri, Mesleki Rehberlik Faaliyetleri, Rehberlik Alanındaki Uygulamalar, Madde Bağımlılığı ve Diğer Zararlı Alışkanlıkların Önlenmesi, Yılsonu Çalışma Raporları, Özel Eğitim Hizmetlerinde Dikkat Edilecek Hususlar, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerinin Yürütülmesinde Dikkat Edilecek Hususlar ve Tercih Danışmanlığı Sürecinde Rehberlik Hizmeti" konuları hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.