KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Safranbolu Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Safranbolu Güzel Sanatlar Lisesi Mezuniyet Töreni

Safranbolu Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Safranbolu Güzel Sanatlar Lisesi Mezuniyet Töreni

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE Safranbolu Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Güzel Sanatlar Lisesinin mezuniyet törenlerine katıldı.

Safranbolu Belediye Başkanı Sayın Dr. Necdet AKSOY, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Erdal ÜNGÖREN ile okul müdürleri, öğretmen ve öğrenci velileri ve mezun öğrencilerin katıldığı mezuniyet törenlerinde protokol konuşmalarının ardından okul birincilerine plaket verildi. Okul birincisi öğrenciler mezunlar adına konuşma yaptılar.

İl Millî Eğitim Müdürümüz törenlerde yaptığı konuşmalarda mezun öğrencilere gelecek öğrenimlerinde başarı dileğinde bulunarak okul yönetici, öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti.

Güzel Sanatlar Lisesindeki konuşmasında ayrıca Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencilerinden programlarının yanısıra yöre ezgilerinin çalışılıp seslendirilmesi ve Dünya mirası Safranbolu’nun ve yöre insanının yaşayışıyla resme dökülmesini arzu ettiğini bildirdi.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.