KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Safranbolu Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi Açılışı

Kursiyerler tarafından yapılan el emeği göz nuru eserlerin yer aldığı yılsonu sergisi açıldı
Safranbolu Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi Açılışı

Safranbolu Halk Eğitim Merkezi, Halk Eğitim Merkezi Akşam Sanat Okulu ve SAKEM kursiyerleri tarafından yapılan el emeği, göz nuru eserlerin yer aldığı yıl sonu sergisinin açılışı Safranbolu Kaymakamımız Sayın Murat BULACAK, Safranbolu Belediye Başkanımız Sayın Dr. Necdet AKSOY, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Muhammet YILMAZ, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Said Nuri ODABAŞOĞLU, Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın İsmail ÖZDEM, Safranbolu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Sezai ÖZTAŞ, daire müdürleri, vatandaşlar ve kursiyerlerin katılımlarıyla gerçekleşti.

Safranbolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz “ gelişmiş batı toplumlarında kişilere diploma ve sertifikaların yanısıra hobilerinin, sanat ve spor dallarıyla olan ilişkilerinin sorulduğunu çok hızlı değişime sahne olan yaşadığımız yüzyılda ülkemiz insanlarının gelişen, her geçen yıl yenilenen teknolojiye uyarlanması görevinin büyük ölçüde Halk Eğitim Merkezlerince yerine getirildiğini de belirterek çalışmalarından dolayı usta öğretici, öğretmen ve yöneticiler ile katkısı olan herkesi tebrik ettiğini” ifade etti.

Daha sonra ilkokul öğrencilerinin hazırlamış olduğu halk oyunları gösterilerinin ardından ve Halk Eğitim Merkezi ile SAKEM kursiyerleri tarafından hazırlanan ürünlerin yer aldığı sergi açılışlarına geçildi.

Sergiyi gezen protokol üyeleri ve vatandaşlar çalışmaları izledi. Program kursiyerlerin hazırladıkları ikramlar ile sona erdi.

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.