KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmenlerimiz Türkiye İçin Söylüyor

Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmenlerimiz Türkiye İçin Söylüyor

Yeni tip koronavirüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında evlerinde kalan vatandaşlarımıza bir nebze umut olabilmek ve enerji verebilmek için Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan "Öğretmenler Türkiye İçin Söylüyor" projesinde İlimiz Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenlerimiz de yer aldı. 

İlimizin tek güzel sanatlar lisesi olan Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesinde görevli 10 öğretmenimizin ev ortamında yaptıkları kayıtlar la oluşturdukları "Memleketim" adlı türkü ile yer aldığı organizasyon ile ilgili İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU "Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisemiz ilimizi yerel ve ulusal düzeyde başarıyla temsil eden, katıldığı yarışmalarda çeşitli başarılar kazanan, alanında başarılı öğretmenlerimizin bulunduğu güzide bir lisemizdir. Bakanlığımızca güzel sanatlar liseleri arasında düzenlenen bu organizasyonda başarı ile İlimizi temsil etmelerinden dolayı kıymetli öğretmenlerimizi kutluyor emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

 

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.