KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sağlıklı Beslen Hareket Et Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni

Sağlıklı Beslen Hareket Et Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz, Karabük Belediye Başkanlığı, Karabük il Halk Sağlığı Müdürlüğü, Karabük Orman İşletme Müdürlüğü, Kardemir Karabükspor, ve Bizim Radyo ve Televizyon ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilecek “Sağlıklı Beslen Hareket Et” projesi iş birliği protokolü 23 Kasım 2015 Pazartesi günü Müdürlüğümüzde düzenlenen tören ile imzalandı.

Törende İl Müdürümüz Ali KÖSE, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma DANIŞMAN, Karabük Halk Sağlığı Şube Müdürü Recep AY, Orman İşletme Şube Müdürü Altun AKTAŞ, Kardemir Karabükspor Genel Sekreteri Tüncay YILDIZ ve Bizim Radyo ve Televizyon Yönetim Kurulu Başkanı Osman ÇETİNKAYA ile İl Millî Eğitim Şube Müdürlerimiz Halime TOZCU ve Fuat ÜNLÜ yer aldı. 

Öğrenci ve velilerimize dengeli beslenme ve fiziksel aktivite alışkanlığını kazandırmak ve obezite riskini azaltmak, öğrenci ve velilerimizi sağlıklı bir hayat sürmeleri konusunda bilinçlendirmek ve obezite hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan proje kapsamında broşürler ve afişler hazırlanarak dağıtılmaya başlanılmıştır. Ayrıca 2015-2016 eğitim öğretim yılında öğretmen, öğrenci ve velilere konu ile ilgili eğitimler verilecek, yarışmalar ve etkinliklerle projeye dikkat çekilecektir. 

23-11-201523-11-2015

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.