KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sağlıklı Beslen Hareket Et Projesi Kapsamında Öğrencilerle Fidan Dikimi Yapıldı.

Sağlıklı Beslen Hareket Et Projesi Kapsamında Öğrencilerle Fidan Dikimi Yapıldı.

        Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan İlimiz anaokulu, ilkokul ve ortaokullarını  içine alan “Sağlıklı Beslen Hareket Et “ projesi kapsamında; içinde bulunduğumuz haftanın da Orman Haftası olması münasebetiyle hem toplumumuza ağaç sevgisi kazandırmak hem de obziteye karşı farkındalık oluşturmak amacıyla proje ortağımız Karabük Orman İşletme Müdürlüğü ile beraber 24.03.2016 tarihinde saat 10.00’da Kemal Güneş Caddesi, Karabük Belediyesi eski binasının önünde Müdürlüğümüz Şube Müdürü ve projenin yöneticisi Halime TOZCU, Şube Müdürü Muharrem YOL, Karabük Orman İşletme Müdür Yardımcısı Altun AKTAŞ, Müdürlüğümüz AR-GE Birimi ve Karabük Orman İşletmesi çalışanları, Kartaltepe Ortaokulu ve TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi Ortaokulundan öğrenci, öğretmen ve idarecilerin katılımlarıyla halkımıza fidan ve obeziteyle ilgili bilgiler içeren broşür dağıtımı yapıldı.

          Öğleden sonra saat 14.00’de ise Aydınlıkevler, Anayasa, Kayabaşı, Fevzi Çakmak, Esentepe ve Karabük Ortaokullarından onbeşer öğrenci ve birer öğretmenin katılımıyla Çerçiler mevkiinde projemizin adını taşıyan hatıra ormanı oluşturmak için fidan dikimi etkinliği yapıldı.. Fidan dikim etkinliğine İl Millî Eğitim Müdürlüğü adına  Müdür Yardımcımız Erdal ÜNGÖREN, Şube Müdürümüz Halime TOZCU, Karabük Orman İşletme Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Altun AKTAŞ, Müdürlüğümüz AR-GE Birimi ve Karabük Orman İşletmesi çalışanları katıldılar.  İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız ve Şube Müdürümüz obezite ile mücadele konusunda farkındalık oluşturmak için öğrencilere bilgilendirme konuşmaları yaptılar.

25-03-201625-03-201625-03-201625-03-201625-03-2016

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.