KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sağlıklı Beslen Hareket Et Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi.

Sağlıklı Beslen Hareket Et Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi.

Müdürlüğümüzün yürütmekte olduğu “Sağlıklı Beslen Hareket Et” projesi kapsamında yapılan resim, afiş, kompozisyon ve slogan yarışmalarının ödül töreni 10.06.2016 Cuma günü Demir Çelik İlkokulu çok amaçlı salonunda yapıldı.

Törene İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE, Bizim Radyo ve Televizyon Genel Müdürü Zafer ACAR, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal ÜNGÖREN, İl Millî Eğitim Şube Müdürleri Halime TOZCU ve Nevzat AKBAŞ, İl Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi çalışanları, ödül almaya hak kazanan öğrenciler ve idarecileri, Demir Çelik İlkokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri katıldılar.

Törenin açılışında konuşan Proje Sorumlu Yöneticisi Şube Müdürü Halime TOZCU proje hakkında bilgiler verdi ve proje kapsamında bu eğitim öğretim yılı içerisinde yapılan faaliyetlere değindi. Ardından kompozisyon dalında İl birincisi olan Karabük Atatürk Ortaokulu öğrencisi İrem ERDOĞAN kompozisyonunu okudu.

Kompozisyonun okunmasının ardından  ödül törenine geçeldi ve kompozisyon dalında dereceye giren öğrencilerin ödüllerini İl Müdürümüz Ali KÖSE verdi. Akabinde İl Müdürümüz yaptığı konuşmada “ “Sağlıklı Beslen Hareket Et” projesi çerçevesinde ortaklarla beraber birçok faaliyet yürüttük, önümüzdeki eğitim öğretim yılında da bu faaliyetlerin daha geniş katılımla artırarak devam edeceğiz.” diyerek proje ortağı olan kurum ve kuruluşlara, projede emeği geçenlere ve proje faaliyetlerine gösterdikleri katılımdan dolayı tüm öğrenci, veli, öğretmen ve idarecilere teşekkür etti.

İl Müdürümüzün konuşmasının ardından resim dalında dereceye giren öğrencilerin ödülleri Bizim Radyo ve Televizyon Teknik Müdürü Zafer ACAR, slogan dalında dereceye giren öğrencilerin ödülleri İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Erdal ÜNGÖREN ve afiş dalında dereceye giren öğrencilerin ödülleri İl Millî Eğitim Şube Müdürlerimiz Halime TOZCU ve Nevzat AKBAŞ tarafından verildi. 

Okul bahçesinde çekilen toplu fotoğrafın ardından tören sona erdi. 

10-06-201610-06-201610-06-201610-06-2016

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.