KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Sümeyye ERDOĞAN BAYRAKTAR Kardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti

Sayın Sümeyye ERDOĞAN BAYRAKTAR Kardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN' ın kızı KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye ERDOĞAN BAYRAKTAR Kardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisemizi ziyaret etti.

KADEM Karabük Şubesi ziyareti ve Derneğin yürüttüğü projelerle ilgili bir dizi faaliyet ve görüşmeler yapmak üzere İlimize gelen Sümeyye ERDOĞAN BAYRAKTAR Kardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine gelişinde kendisine öğrenciler tarafından çiçek takdim edildi. Kardemin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelen Sümeyye ERDOĞAN BAYRAKTAR ve beraberindeki heyet öğrencilerimizle bir süre sohbet etti ve onların geleceğe dair planları üzerine konuştu ve öğrencilerimize tavsiyelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU ve okul aile birliği başkan ve üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'a besledikleri sevgi ve muhabbeti ifade eden öğrencilerimiz Sayın Cumhurbaşkanımızı okullarına davet ettiler.

KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye ERDOĞAN BAYRAKTAR'ın öğrenci, öğretmen ve velilerimizle fotoğraf çektirerek okuldan ayrılmasının ardından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşleri Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendi çektikleri video ile Kardemir Kız Anadolu İmam Lisesi öğrencilerimize seslenerek başarı dileklerinde bulundular.

13-12-201913-12-201913-12-201913-12-201913-12-2019

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.