KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şubat Ayının Son Haftalık İstişare Toplantısı Çelik İş Ortaokulunda Gerçekleştirildi.

Şubat Ayının Son Haftalık İstişare Toplantısı Çelik İş Ortaokulunda Gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz haftalarda sırasıyla Şehit Mehmet Dinçel İlkokulu, Demir Çelik Anadolu Lisesi ve Kayabaşı İlk/Ortaokulunda gerçekleştirilen Haftalık İstişare Toplantısının dördüncüsü Merkez Çelik İş Ortaokulunda gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Ali KÖSE başkanlığında yapılan toplantıya Müdür Yardımcımız Turgut ACARLI, Şube Müdürleri Hasan GÜMÜŞ, Muhammet Nuri ATASEVEN, Muharrem YOL Fuat ÜNLÜ, Erdal ÜNGÖREN, Fatih DENİZ ve Ahmet KÜÇÜKYILMAZ ile Maarif Müfettişliği Birimi Sorumlusu Aydın ÖZGÜR, Çelik İş Ortaokulu Müdürü Görkem DAĞ, Çelik İş Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Satı KARATAŞ katıldı.

Toplantı Okul Müdürü Görkem DAĞ ve Okul Aile Birliği Başkanı Satı KARATAŞ’ın hoşgeldiniz dilekleriyle başladı. Akabinde okullarındaki eğitim öğretim çalışmaları ile sportif ve kültürel faaliyetleri hakkında bilgi veren ve taleplerini bildiren Okul Müdürü ve Okul Aile Birliği Başkanı yöneticilerimizi okullarında ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek sözlerini bitirdi.

Daha sonrasında konuşan İl Müdürümüz gerçekleştirilen toplantının okullarımızda gerçekleştirilen 4. istişare toplantısı olduğunu belirterek bu toplantıların Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından okulların sorunlarının yerinde çözümü ve İl Müdürlüğü yönetim anlayışının tabana yansıtılması adına daha etkili olduğunu belirtti. Devamında İl Müdürümüz : “2 konuya dikkatinizi çekmek istiyorum. Öncelikle, başta anket çalışmaları olmak üzere önümüze gelen çalışma ve yazışmayı dikkatli takip edelim. Komisyonlarımızla birlikte idareciler olarak değerlendirelim. Öğrencilerimizin bilişsel ve duygusal özelliklerine uygun olmayan çalışmalar olabilir.” dedi. Karabükspor için yapılan yardım kampanyasının gönüllülük esasına dayalı olduğunu vurgulayan İl Müdürümüz : “Bu konuya özellikle dikkat edelim. Bu kampanya gönüllülük esasına dayalıdır, bunun haricinde fikir beyan eden yada çevresindekileri etkilemeye çalışan kim olursa olsun itibar etmeyelim. “ dedi.

Daha sonra müdürlüğümüz yöneticileri uhdesindeki birim/birimlerle ilgili çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunmaları, duyurmak ve paylaşmak istedikleri konuları paylaşmalarının ardından toplantı İl Müdürümüzün iyi dilekleri ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

26-02-201826-02-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.