KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tarımsal Faaliyetler İçin İş Birliği

Tarımsal Faaliyetler İçin İş Birliği

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz İşbirliği ile Açılacak Kurslara İlişkin Protokol imzalandı.

31.01.2018 Çarşamba günü Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde İl Müdürümüz Ali KÖSE, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Coşkun GÜVEN ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa ŞAHİN’in katılımlarıyla iş birliği protokolü imzalandı. söz konusu protokol kapsamında açılacak kurslar ile Karabük ve ilçelerinde özellikle Üretim ve Hizmet Sektörünün talep ve ihtiyaçlarına uygun işgücünün yetiştirilmesi yanında Tarım Sektöründe iş gücü niteliğinin arttırılması; ve buna dayalı olarak üretimde etkinlik ve verimliliğinin artırılması, üretim hizmetlerin devamlılığının sağlanması  amaçlanmıştır. 

İl Müdürümüz nitelikli işgücüne her alanda,her zaman ihtiyaç olduğunu, özellikle kendi kendine yetecek nesiller yetiştirilmesi için tarım ve hayvancılık sektörlerinin verilecek eğitimlerle bilinçli şekilde desteklenmesi konularında Millî Eğitim olarak her zaman işbirliğine hazır olduğumuzu ve bu protokol kapsamındaki projelerin, olumlu neticelerle sonuçlandırılacağına inandığını söyledi.

01-02-201801-02-201801-02-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.