KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşımalı Eğitim Öğrencilerine Öğle Yemeği Hazırlanan Yemekhane Gezildi.

Taşımalı Eğitim Öğrencilerine Öğle Yemeği Hazırlanan Yemekhane Gezildi.

İl Müdürümüz Ali KÖSE beraberinde Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa ŞAHİN, Müdür Yardımcısı Turgut ACARLI ve Şube Müdürleri Muhammet Nuri ATASEVEN ve Nevzat AKBAŞ ile birlikte Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrencilere öğle yemeği hizmet alımı yapılan Sürmen Gıda Hazır Yemek Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. yemekhanesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 

Firma yetkilisi Osman Nuri SÜRMEN´ den bilgi alan İl Müdürümüz "Yemek konusunda olmazsa olmazlarımız başta hijyen olmak üzere kullanılan yağ, kuru gıda sebze vb. malzeme kalitesi ile yemekteki malzeme miktarı ve yemek gramajlarıdır. Firma ile ilgili hiçbir şikayet almayışımız firmanın bu hizmeti layıkı ile sunduğunu gösteriyor. Bu itibarla firma yönetici ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Standartlarımızı daha da yükseltmek için idare ve firma olarak arayış içinde olacağımız şüphesizdir. Şahsınizda şirket çalışanlırını tebrik ediyorum." dedi.

24-03-2017

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.