KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Temel Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Nevzat AKBAŞ başkanlığında video konferans yöntemi ile temel eğitim müdürleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Müdür Yardımcımız Turgut ACARLI, Şube Müdürlerimiz Muhammet Nuri ATASEVEN, Fuat ÜNLÜ ve Mehmet ÖZDEMİR ile Merkez İlçe Temel Eğitim Okul Müdürleri katıldı.

Toplantıda 20 Haziran 2020'de yapılacak olan Liselere Geçiş Sistemi (LGS) ile ilgili korona virüs salgını tedbirleri kapsamında alınacak önlemler hakkında bilgilendirmelerde bulunan AKBAŞ: Bu süreç içerisinde öğretmenlerimizin mutlaka her türlü iletişim kanalı ile öğrencilerimize ulaşmalarını ve hem EBA TV/portal aracılığı ile hemde güvenli diğer iletişim kaynakları ile çocukların ders takiplerinin yapılması talimatlarını verdi.

Toplantıda, okullardaki dezenfekte çalışmaları, EBA Akademik Destek Sisteminin verimli ve etkin kullanılması, uzaktan eğitim faaliyetleri, bu süreçte öğretmen ve ailelerine yapılacak olan eğitsel ve psikolojik rehberlik, Liselere Geçiş Sistemi (LGS), telafi eğitimi ile sosyal ağların eğitimde etkin ve verimli kullanılması konularıyla ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Katılımcıların görüşlerini paylaştığı ve sorularının cevaplandırıldığı toplantı, Müdür Vekilimiz Nevzat AKBAŞ'ın, okul müdürlerine ülkece geçirdiğimiz bu zor günlerde ortaya koydukları sorumluluk yaklaşımı için teşekkürlerini iletmesiyle son budu.

06-05-202006-05-202006-05-202006-05-2020

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.