KARABÜK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEŞEKKÜRLER KARABÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI

TEŞEKKÜRLER KARABÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınca temin edilen kışlık giyisi yardımları İlimiz Merkez ve İlçelerindeki bulunan ilk/ortaokullarda eğitim gören yardıma muhtaç öğrencilere ulaştırılmak üzere İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve merkez okul yöneticilerine teslim edildi.

06.11.2018 Salı günü saat 14.30’da Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen törene İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Levent BİÇER ve Emre AKYÜZ, Şube Müdürümüz Mehmet ÖZDEMİR ile öğrencileri yardım kapsamına giren İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ile Merkez İlçe ilk/ortaokul müdürleri katıldı.  

Törende  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre AKYÜZ yaptığı konuşmada: “TOBB’un katkıları ile her yıl geleneksel olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere kış öncesinde yardımda bulunularak, eğitimlerine destek vermek hedeflenmektedir. Millî Eğitim Müdürlüğünce Merkez,  Yenice, Eskipazar ve Ovacık ilçelerinde ilköğretim okullarında tespit edilen 800 öğrenciye 326 Mont ve 474 çift ayakkabıdan oluşan 40 bin lira tutarındaki yardım Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde gerçekleşmiştir." dedi.

İl Müdürümüz Ali KÖSE konuşmasında: “Bu geleneksel okul desteğinden dolayı Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanına, Yönetim Kuruluna ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Eğitimde fırsat eşitliği ilkesini gerçekleştirebilmek için bütün sivil toplum örgütlerimizin ve kamu kurumlarının da desteğine ihtiyaç oluyor. Malumunuz Valiliğimiz her okulumuzu bir kamu kuruluşu ile eşleştirmiştir. Burada TSO’ nun verdiği destek çok anlamlı, belki kışlık palto ve ayakkabı alamayacak durumunda olacak velililerimizin çocuklarına kış mevsiminin yaklaştığı bu günlerde bu anlamlı yardımda bulunmamız onlar açısından büyük sevinç olacaktır. Ben çocuklarımız adına TSO ve kendilerine destek veren esnaflarımıza, sanayicilerimize ve finans desteği sağlayan herkese eğitim camiamız adına şükranlarımı arz ediyor, tekrar kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

Bu konuşmaların ardından Karabük Merkez ilçe ile Eskipazar, Ovacık ve Yenice ilçelerinde bulunan  ilk/ortaokullarında öğrenim gören 800 öğrenci için, içerisinde ayakkabı ve mont bulunan ve her ilçe ve okul için ayrı ayrı hazırlanan koliler belirlenen öğrencilere dağıtılmak üzere yöneticilere teslim edildi.

07-11-201807-11-201807-11-201807-11-201807-11-201807-11-201807-11-2018

Ergenekon Mahallesi Atatürk Bulvarı No 6 78200 Merkez Karabük - (370) 412 67 48 (370) 412 22 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.